Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Dodatkowa praca z językiem niemieckim na 1/4 etatu

  • Data publikacji:
  • 21-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Gliwice

Obowiązki

  • Obsługa klienta niemieckojęzycznego,
  • Przygotowywanie biletów lotniczych,
  • Pomoc w czynnościach biurowo - administracyjnych,
  • Wystawianie faktur.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/4 etatu.