Nasz klient zajmujący się energią słoneczną zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter SSWiN, PPOŻ

  • Data publikacji:
  • 06-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Lubartów
  • Wynagrodzenie:
  • 6-8 tysięcy/miesiąc + premie i dodatki
  • Stanowisko:
  • Elektromonter

Elektromonter Systemów Zabezpieczeń - Twoja Szansa na Rozwój Kariery

Poszukujemy doświadczonego Elektromontera do montażu i obsługi systemów SSWiN, PPOŻ oraz telewizji przemysłowej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość pracy w różnych lokalizacjach w Polsce.

Szczegóły oferty:

🏢 Baza: Lubartów (praca w delegacjach na terenie całego kraju)

Wynagrodzenie:

5000-8000 zł brutto/miesiąc + diety + premia

Twoje główne zadania:

  • Montaż i uruchamianie zaawansowanych systemów zabezpieczeń
  • Instalacja i konfiguracja telewizji przemysłowej
  • Wdrażanie systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)
  • Implementacja nowoczesnych systemów przeciwpożarowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Praktyczna znajomość systemów SSWiN, CCTV i PPOŻ
  • Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych
  • Samodzielność w działaniu i efektywna praca zespołowa

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny)
  • Kompleksowa prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system premii i dodatków za wyjazdy służbowe
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub prześlij swoje CV na podany adres e-mail. Jeśli nie możemy odebrać, wyślij SMS o treści „ELEKTROMONTER" - oddzwonimy!

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń