Elektromonter

  • Data publikacji:
  • 16-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Wielka Brytania
  • Wynagrodzenie:
  • 19,85 funtów/h
  • Stanowisko:
  • Elektromonter

Lokalizacja – Południowa Anglia

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy, zajmującej się naprawą i utrzymaniem  infrastruktury elektrycznej, która zaopatruje tysiące domów, firm i usług publicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko- elektromonter

Oferujemy:

  • Stawka £19,85/h
  • Duże możliwości rozwoju i awansu
  • 40h/tydzień
  • Praca poniedziałek - czwartek od 7:00 do 18:00
  • Nadgodziny możliwe (płatne dodatkowo od 150 do 200%)
  • Godzinna niepłatna przerwa w ciągu zmiany
  • Dopłata £300 tygodniowo na poczet pokrycia kosztów zakwaterowania
  • Auto służbowe w celu transportu do miejsca pracy
  • Pomoc w procesie wizowym
  • Wszelkie szkolenia w zakresie wymaganych certyfikatów

Wymagania:

  • Dokument potwierdzający posiadanie uprawnień elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy liniach napowietrznych sieci elektrycznych do 33kV
  • Mile widziany Settled albo Presettled Status
  • Własne zakwaterowanie

Zadania:

  • Prace serwisowe, instalacyjne, naprawcze linii elektrycznych na słupach elektrycznych (linie napowietrzne sieci elektrycznych do 33kV) zgodnie z odpowiednimi standardami budowlanymi i wymaganymi standardami jakości
  • Praca zgodnie z zasadami BHP
  • Ocena ryzyka pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń