Klaver
Jeśli szukasz legalnej, dobrze płatnej pracy za granicą, zadzwoń do nas!!

Elektryk- praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 04-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 10-15 euro/brutto
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Jesteś elektrykiem?? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• belgijska umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• wypłaty co tydzień
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• zwrot kosztów za transport z Polski do Belgii
Wymagania:
• doświadczenie zawodowe jako elektryk
• dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• prawo jazdy
Zakres obowiązków:
• Kucie, bruzdowanie,
• przygotowanie pod kable,
• ciągniecie kabli,
• montaż kontaktów i lamp
• inne prace związane z zawodem elektryka
Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Dominika tel: +48 570 901 033- wyślij sms o treści elektryk- oddzwonię
Kamila: tel: +48 570 901 414

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450