GOBOX

Inżynier budowy

  • Data publikacji:
  • 10-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Paryż

Oferta pracy, stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Branża: instalacje sanitarne

Miejsce pracy : Francja, Paryż i okolica; budynki użyteczności publicznej ( hotele )

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne,

- Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

- Udokumentowane doświadczenie w kierowaniu projektami instalacyjnymi z zakresu instalacji sanitarnych

- Doświadczenie w nadzorze prac przy instalacjach sanitarnych

- Uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjno – inżynieryjnej bądź projektowo-instalacyjnej będą dodatkowym atutem

- Dobra organizacja czasu pracy, precyzja i ścisłość myślenia, samoorganizacja,

- Znajomości języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,

- Obsługa komputera,  środowisko Autocad,

- Gotowość do pracy w terenie, na obiekcie/budowie,

- Prawo jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych.

 Zakres obowiązków:

- Nadzór / koordynowanie montażu instalacji,

- Kierowanie i organizacja pracy dla brygady do 20 osób

- Wydawanie / zarządzanie/ przechowywanie dokumentacji wykonawczej/projektowej,

- Kontrola projektowa i jakościowa zgodności wykonanej instalacji z posiadaną dokumentacją,

- Planowania i kontrola terminowości wykonywanych prac,

- Raportowanie i rozliczanie podległych pracowników,

Oferujemy:

Zatrudnienie we francuskiej firmie bez pośrednictwa agencji pracy,

Narzędzia konieczne do wykonywania zadań.

Zakwaterowanie we Francji, przejazdy do miejsca pracy,

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

Czas trwania kontraktu: 8 do 10 miesięcy.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: d.zielinski@gobox.fr

Telefon kontaktowy: 660 436 200