Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Budowy do kompleksowego zarządzania procesami budowy, począwszy od planowania do realizacji projektów. Zadaniem Kierownika Budowy będzie kompleksowe zarządzanie procesami budowlanymi, obejmujące nie tylko planowanie, lecz także skrupulatną realizację projektów. Wymagana jest otwartość oraz gotowość do pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracowników budowlanych oraz podwykonawców, zapewniając jednocześnie terminowość i prawidłowość wykonywanych robót

Kierownik budowy

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie procesami budowy, od planowania do realizacji projektów.
  • Otwartość i gotowość do pracy w delegacji w Polsce i za granicą.
  • Koordynacja i nadzór pracowników budowalnych oraz podwykonawców
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót.
  • Zapewnienie przestrzegania norm bezpieczeństwa i jakości pracy
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z Klientem, w celu dostarczenia jak najlepszych rozwiązań dla oferowanych produktów i usług.
  • Analitycznego i zadaniowego podejścia.
  • Bieżące rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji w trakcie realizacji projektów.

Nasze oczekiwania:

  • Poszukujemy zaangażowanej i kompetentnej osoby, gotowej do częstych wyjazdów, na terenie Polski i zagranicą.
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy oraz uprawnienia budowlane
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa lub pokrewne
  • Znajomość obowiązujących przepisów budowlanych
  • Umiejętność korzystania z programów komputerowych związanych z branżą budowlaną
  • Osoby konkretnej zdecydowanej, która nie obawia się szybkiego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia w wysokości 15 - 18 tys. brutto
  • Premię
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy; laptop, telefon, dostęp do samochodów służbowych

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń