Talent Partners
Inżynier Instalacji Teletechnicznych

  • Data publikacji:
  • 1.6.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy z branży technicznej z siedzibą w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. ITK/1601

Najważniejsze obowiązki:

  • współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Budowy,
  • udział w realizacji prac instalacyjnych zgodnie z założeniami projektu oraz postanowieniami umowy,
  • analiza powierzonej dokumentacji technicznej i projektowej,
  • tworzenie dokumentacji technicznej, projektowej i jakościowej,
  • udział w przygotowywaniu kalkulacji ofertowych i ofert,
  • optymalizacja kosztów prowadzonych prac,
  • bieżące raportowanie wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień instalacji teletechnicznych (CCTV, SSP, DSO, KD, SWiN, LAN),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programu AutoCAD,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie,
  • stabilność zatrudnienia i atrakcyjny system motywacyjny,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna itp.),
  • dodatkowe benefity.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń