Talent Partners
Inżynier Rozwoju Dostawców

  • Data publikacji:
  • 14.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Żory
  • Branża:
  • Inżynieria / Technika / Serwis
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Dla naszego klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. IRD/2802

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwój współpracy / zarządzanie współpracą z dostawcami na potrzeby nowo opracowywanych komponentów,
  • nadzorowanie działań APQP po stronie dostawców, aby były one zakończone zgodnie z planem i wszystkimi wymaganiami,
  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych komponentów,
  • ocena nowych dostawców i rozwój istniejących dostawców,
  • zarządzanie zmianami inżynierskimi,
  • monitorowanie wskaźników u dostawców i współpracę dostawcami w celu wprowadzenia ulepszeń,
  • współpraca z dostawcami w celu rozwiązywania ewentualnych problemów jakościowych po stronie dostawców oraz ich skuteczne usuwanie,
  • odpowiedzialność za działania i dokumentację dostawców: PPAP, Run at Rate, SPR (karta wyników dostawcy), audyty przeglądu technicznego, audyty nadzoru systemu jakości dostawców itp.
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • min. 2-3 doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive, np. SDE, SQE/SQA,
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami,
  • doświadczenie w pracy w obszarach produkcji typu obróbka, montaż, formowanie, tłoczenie itp.,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość ISO/TS 16949,
  • znajomość narzędzi jakościowych (D/P FMEA, APQP, SPC, Control Plan, Flow Diagram, Measurement System Analysis and PPAP),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność współpracy,
  • odpowiedzialność,
  • dobra organizacjia pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, renomowanej firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • możliwości dlaszego rozwoju,
  • dodatkowe benefity.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń