Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Kelner kelnerka - praca w rodzinnej atmosferze!, Heimbuchenthal

Szukaj Tylko w Tytułach
Jobs Plus

Kelner kelnerka - praca w rodzinnej atmosferze!

Data publikacji:
13.11.2017
Miejsce:
Heimbuchenthal
Kategoria:
Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją zatrudnienia. Jeśli szukasz pracy w Niemczech to dobrze trafiłeś - pomagamy ze wszystkimi formalnościami związanymi z wyjazdem od A do Z. Zainteresowany? Czytaj dalej :)

Zapewnimy atrakcyjne zarobki w euro, opłacone zakwaterowanie i pełne wyżywienie! Pomożemy w formalnościach i będziemy stale do Twojej dyspozycji podczas trwania wyjazdu.

Czego chcieć więcej? Aplikuj już teraz na stanowisko:

KELNER/KELNERKA

Miejsce pracy: Niemcy (Heimbuchenthal)

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • przyjmowanie zamówień od gości restauracji
  • obsługa Klientów i roznoszenie potraw
  • wystawianie rachunków
  • …czyli klasyczne zadania każdego Kelnera :)

IDEALNY KANDYDAT:

  • zna bardzo dobrze język niemiecki (niezbędny do codziennej komunikacji z Klientami)
  • ma min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki
  • jest zmotywowany do pracy i pełen energii! :)

W JAKI SPOSÓB O CIEBIE ZADBAMY?

  • Oferujemy Ci umowę o pracę tymczasową oraz dostęp do takich świadczeń jak płatny urlop czy L4
  • Nie musisz się martwić o wyżywienie – zapewniamy śniadania, obiady i kolacje!
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie – 1350 euro miesięcznie netto + napiwki
  • Zapewnimy Ci bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Pomożemy Ci w formalnościach związanych z wyjazdem
  • Nasz konsultant będzie zdalnie do Twojej dyspozycji przez cały okres zatrudnienia

NIE CHCESZ JECHAĆ SAM?

NIC STRACONEGO!  DO TEJ RESTAURACJI SZUKAMY RÓWNIEŻ KUCHARZA!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV na adres: zagranica@jobsplus z dopiskiem: „KELNER/KELNERKA NIEMCY (HEIMBUCHENTHAL)”

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń