Glasskon
GLASSKON to polska firma specjalizująca się w produkcji szyb zespolonych zatrudniająca ponad 100 pracowników. Obecnie do naszej nowej siedziby poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Biura

Kierownik Biura

  • Data publikacji:
  • 24-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki

GLASSKON to polska firma specjalizująca się w produkcji szyb zespolonych zatrudniająca ponad 100 pracowników. Obecnie do naszej nowej siedziby poszukujemy osoby na stanowisko:

(miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki)

Opis stanowiska

  • organizowanie prac administracyjno-biurowych
  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • kontakty z dyrekcją, pracownikami i klientami
  • udział w wyposażaniu biurowca firmy
  • koordynacja wydarzeń firmowych
  • budowanie dobrego wizerunku

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne, skrupulatność, dokładność i zaangażowanie w pracę
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • kreatywność, własna inicjatywa i entuzjazm
  • mile widziana znajomość drugiego języka
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość udziału w tworzeniu nowej siedziby
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy: auto, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji CV na adres: rekrutacja@glasskon.pl

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez GLASSKON z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim  w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).