Export Manager/Kierownik ds. Sprzedaży Eksportowej (opakowania giętkie)

  • Data publikacji:
  • 13-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • woj. kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko:
  • Manager

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Export Manager/ Kierownik ds. Sprzedaży Eksportowej  (opakowania giętkie)

woj. kujawsko-pomorskie    Opis stanowiska:
  • Rozwój biznesu na podległym terenie - Europa Zachodni
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb,
  • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży opakowań giętkich i barierowych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – mile widziana,
  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Dopasowanie oferty do twojego doświadczenia,
  • Doradztwo biznesowe,
  • Rozwój zawodowy i finansowy,
  • Atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń