Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik ds. jakości (branża produkcyjna). Lokalizacja: Bydgoszcz woj. Kujawsko-pomorskie

Kierownik ds. Jakości

  • Data publikacji:
  • 22-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Obecnie dla naszego klienta z  branży opakowań poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik ds. jakości (branża produkcyjna).

Lokalizacja: Bydgoszcz woj. Kujawsko-pomorskie

Kierownik ds. Jakości - branża produkcyjna

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie jakości produkcji i podejmowanie niezbędnych działań doskonalących
  • Kontrola skuteczności prowadzonych działań po reklamacyjnych, aktywna współpraca z dostawcami
  • Organizowanie i nadzorowanie prac związanych z jakością produktu (plan jakości, przeprowadzanie wymaganych badań, wystawianie wszelkich niezbędnych świadectw i dokumentów, archiwizowanie próbek, zapewnienie aktualnych instrukcji przeprowadzania badań kontrolnych)
  • Weryfikacja i analiza bieżących problemów jakościowych
  • Raportowanie wyników analiz oraz planów działań
  • Nadzór nad efektywnością rozwoju systemu zarządzania jakością
  • Ocena wyrobu gotowego dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta
  • Podejmowanie decyzji odnośnie dopuszczenia/odrzucenia wyrobu gotowego do wysyłki
  • Nadzór nad urządzeniami pomiarowymi
  • Opracowywanie dokumentacji w ramach istniejących systemów zarządzania (audyty wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Zapewnienie skuteczności procesu zarządzania zmianą
  • Analiza oraz akceptacja wskaźników jakościowych
  • Raportowanie głównych wskaźników wewnątrz organizacji
  • Analiza ryzyka

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika ds. jakości w firmie produkcyjnej;
  • Mile widziana wiedza z zakresu z branży opakowań z tektury;
  • Znajomość ISO: 9001
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
  • Dobra znajomość programu MS Office;
  • Znajomość zasad audytowania i certyfikacji;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia Kandydata
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń