REMAR
Kierownik budowy

kierownik budowy

  • Data publikacji:
  • 26-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Ruda Śląska
  • Stanowisko:
  • Kierownik Budowy

Firma REMAR zatrudni kierownika budowy.

Miejsce pracy: Ruda Śląska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie budowy zgodnie ze sztuką budowlaną i prawem budowlanym - nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

- analiza budżetu, harmonogramu, kosztorysu oraz postępu wykonywanych prac

- nadzór nad pracą pracowników własnych i podwykonawców

- kontakt z dostawcami i podwykonawcami - sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne budowlane

- uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno– budowlanej bez ograniczeń

- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- dobra znajomość obsługi MS Office i AutoCAD

- skrupulatność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

- umiejętność pracy w zespole - komunikatywność

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach

- możliwość współpracy z doświadczonym zespołem

- pracę w przyjaznej atmosferze - ciekawą pracę w wielu nowoczesnych projektach budowlanych