Kierownik Działu BHP (ochrona PPOŻ i chemiczna)

  • Data publikacji:
  • 09-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Manager

Dzień dobry,

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży opakowań obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Celem stanowiska jest prowadzenie działu BHP w firmie produkcyjnej, zgodnie z przepisami i wg wymogów prawa. Zarządzanie całością zagadnień korporacyjnych BHP.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad realizacją polityki i działań z obszaru BHP, ochrony PPOŻ, chemicznej oraz Ochrony Środowiska;

  • Bieżąca kontrola stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach;

  • Bieżąca kontrola przestrzegania przepisów BHP przez pracowników;

  • Kontrola nad dokumentacją wypadkową, analizą przyczyn wypadków oraz instrukcjami stanowiskowymi;

  • Tworzenie oceny ryzyka zawodowego;

  • Prowadzenie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Nadzór nad aktualizowaniem rejestrów oraz kart czynników szkodliwych;

  • Nadzór nad dokumentacją związaną z bezpieczeństwem i ochroną środowiska w zakładzie pracy;

  • Bieżąca kontrola i doradztwo w zakresie przestrzegania wprowadzonych procedur i zasad z zakresu BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (wymóg konieczny);

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność logicznego myślenia oraz pracy pod presją czasu;

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie międzynarodowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.