W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem firmy, która świadczy kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca na terenie Wrocławia i okolic poszukujemy: Kierownika regionu.

Kierownik Regionu

Obowiązki

  • poprzez pracę w terenie kompleksowe zarządzanie usługą utrzymania czystości i nadzór nad prawidłową realizacją umowy
  • zarządzanie, rekrutacja i szkolenia personelu
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami kontrahentów
  • sprzedaż usług
  • nadzór nad stanami magazynowymi, budżetami i dokumentacją
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • wdrażanie nowych kontraktów
  • współpraca z działem HR

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie jako nadzór w branży usług porządkowych
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • doświadczenia w zarządzaniu personelem i predyspozycji do roli przywódcy
  • energii i optymizmu
  • uczciwości
  • niekaralność
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dyspozycyjności i gotowości do intensywnych działań
  • perspektywy długoletniej współpracy

Oferujemy

  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • pełny etat 3500 zł netto plus premie
  • możliwość szybkiego awansu i miłą atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód)
  • połączenie autonomii i współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji!
Nie czekaj, aż inni cię wyprzedzą, skontaktuj się z nami!!
UWAGA! Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”