Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Kierownik Sprzedaży (Chemia i Wyposażenia Laboratorium), Poznań - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
"Recruitment Solutions" Krystyna Hołoga
Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży chemii, biochemii i mikrobiologii, do pracy na stałe PILNIE poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży (Chemia i Wyposażenia Laboratorium)

Data publikacji:
11.5.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Sprzedaż

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania to:

  • bieżące zarządzanie obszarem sprzedaży w dziale Chemii i Wyposażenia Laboratorium zgodnie z określoną polityką sprzedażową i w oparciu o założony budżet działu
  • odpowiedzialność za realizację założonych celów i zadań działu
  • bieżąca współpraca z kluczowymi klientami (cała Polska), budowanie dobrych i długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • bieżąca współpraca z dostawcami (głównie zagraniczni), określanie warunków handlowych współpracy, nadzór nad realizacją umów, budowanie trwałych relacji z dostawcami
  • bieżąca organizacja, koordynacja i zarządzanie pracą podległego zespołu, delegowanie i egzekwowanie zadań, szkolenie, motywowanie etc.
  • rozwój działu poprzez rozbudowę struktury sprzedażowej w terenie, rekrutacja nowych pracowników, coaching w terenie
  • udział w targach, konferencjach i eventach branżowych, reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • analiza rynku, pojawiających się trendów i nowości, analiza aktywności konkurencji
  • bieżące raportowanie wyników działu do Zarządu, systematyczna współpraca w zakresie realizacji strategii sprzedażowej

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej (odczynniki chemiczne, sprzęt laboratoryjny, chemia przemysłowa lub pokrewne)
  • praktyczne doświadczenie oraz umiejętność zarządzania podległym zespołem sprzedażowym
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (chemia, biochemia, inżynieria chemiczna lub pokrewne)
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne, osoba pro-sprzedażowa z tzw. "żyłką sprzedażową"
  • znajomość technik sprzedaży oraz narzędzi marketingowych, umiejętność ich praktycznego zastosowania
  • umiejętność budowania i scalania długofalowych relacji biznesowych z klientami, pro-kliencka postawa
  • nastawienie na realizację celów, determinacja oraz konsekwencja w działaniu
  • komunikatywność, otwartość, duże zdolności interpersonalne, dynamizm w działaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynne), gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w swojej branży (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + system premiowy)
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych poprzez ciekawe szkolenia

Poszukujemy osób z tak zwaną "żyłką sprzedażową". Jeśli praca z klientami jest Twoim żywiołem, jesteś ambitny, a postawione cele mobilizują Cię do działania, to czekamy właśnie na Twoje CV!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH36/16Z w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: kh@recruitmentsolutions.pl

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń