Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Komisjoner - niemieckie warunki zatrudnienia, Niemcy - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Euro Labora

Komisjoner - niemieckie warunki zatrudnienia

Data publikacji:
13.9.2017
Miejsce:
Niemcy
Kategoria:
Magazynier

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy – Leinefelde

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie/kompletowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem, za pomocą wózka widłowego
- kompletowanie towaru na palety zgodnie z zamówieniem (branża meblarska)
- obsługa wózka widłowego
- praca przy użyciu skanerów

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- uprawnienia na wózki widłowe
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- gotowość do pracy w systemie zmianowym i w godzinach nadliczbowych
- zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz motywacja do pracy

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- stabilne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KOM/DE/2017

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń