PZP-personel Sp. z o.o.
PZP Personel Spółka z o. o. zatrudni od zaraz

Konstruktor Elektroniki - Projektant PCB (k/m)

Data publikacji:
18.8.2020
Miejsce Pracy:
POLSKA
Branża:
Inżynieria / Technika / Serwis
Stanowisko:
Konstruktor

Konstruktor Elektronik – Projektant PCB (k/m)

Zakres obowiązków:

  • projektowanie płytek PCB
  • aktywna współpraca z Architektem Systemu oraz Architektem Hardware na baize system design i wymagań klienta
  • uczestnictwo w ciągłym doskonaleniu procesów rozwojowych
  • udostępnianie i poszerzenie swojej wiedzy i doświadczenia w zespole, udzielanie wskazówek twórcom oprogramowania i tworzenie razem nowych pomysłów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektronika lub pokrewne
  • znajomość projektowania w Protel, Altium
  • wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację zawodową w międzynarodowych zespołach projektowych
  • mile widziana znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach
  • mile widziana znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • mile widziana umiejętność w zakresie podstawowych prac elektronicznych (lutowanie, pomiar wielkości elektrycznych, diagnozowanie usterek w obwodach)
  • mile widziana znajomość tematyki: interfejsy graficzne (wyświetlacze TFT), LAN, USB, modemy GSM, BT, HF, układy impulsowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl lub telefonicznie  55 230 4441,  www.pzp-personel.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń