Talent Partners
MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

  • Data publikacji:
  • 10.5.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Żory
  • Branża:
  • Logistyka / Magazyn
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Dla naszego Klienta - renomowanej, rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • załadunki i rozładunki,
  • obsługa wózków widłowych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT II WJO,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy na magazynie,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń