Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MANAGER DS SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie i prowadzenie projektów sprzedażowych

-budowa oraz zarządzanie zespołem sprzedażowym

-odpowiedzialność za realizację budżetu, tworzenie strategii sprzedażowych

-negocjacje umów handlowych   -porządzanie kalkulacji cenowych ofert w oparciu o dane technologa, kierownika narzędziowni   -zarządzanie negocjacjami biznesowymi z klientami   -budowanie i utrzymywanie relacji z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i priorytetów biznesowych   Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta, tworzenie kalkulacji dla klienta
- znajomość j. angielskiego na poziomie min B2,
- wykształcenie wyższe,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji.

Oferujemy :
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
- możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki,
- stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- przyjazna atmosferę w pracy, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń