Talent Partners
Manager Projektów

  • Data publikacji:
  • 14-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice, Śląsk
  • Stanowisko:
  • Manager

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy świadczącej profesjonalne usługi czyszczenia przemysłowego zlokalizowanej na Śląsku - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Śląsk

Nr ref. MP/5303

Najważniejsze obowiązki:

  • odpowiedzialność za realizację usług zgodnie z warunkami umów z klientami,
  • planowanie projektu, jego realizacja oraz odbiór końcowy,
  • analiza techniczno-finansowa,
  • nadzór nad działem realizacji projektów,
  • raportowanie sprawozdawczości inwestycyjnej,
  • rozliczenia poprojektowe dla Zarządu,
  • organizacja pracy własnej oraz pozostałych pracowników.

Wymagania:

  • min. 8 lat doświadczenia w branży przemysłowej tj. w usługach specjalistycznego czyszczenia,
  • znajomość branży, technik czyszczenia przemysłowego, rysunku technicznego, funkcjonowania maszyn urządzeń wykorzystywanych podczas czyszczenia,
  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych projektów w sektorze przemysłowym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie,
  • dynamizm, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
  • samochód służbowy,
  • pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków (karta paliwowa, telefon itp.).

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń