Joanna
Dla Klienta poszukuję

Media Manager

  • Data publikacji:
  • 14.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Branża:
  • Marketing / PR / Reklama
  • Stanowisko:
  • Manager
Opis stanowiska

Obowiązki:

• Bieżąca obsługa klientów, profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

• Planowanie i koordynacja pracy zespołu, świetna komunikacja i współpraca z działami specjalistycznymi

• Tworzenie strategii mediowych, zarządzanie projektami

• Planowanie, zakup, optymalizacja, koordynacja i rozliczanie kampanii

• Aktywny udział w rozwoju biznesu - zarządzanie projektami nowobiznesowymi

Wymagania

• Co najmniej 5-letnie doświadczenie zdobyte w domu mediowym lub agencji interaktywnej/reklamowej przy planowaniu mediów oraz w zarządzaniu projektami

• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi

• Perfekcyjne zdolności komunikacyjne, umiejętność diagnozowania potrzeb

• Bardzo dobra orientacja w rynku mediów oraz znajomość narzędzi i badań mediowych

• Biegła znajomość środowiska Windows (w tym Excela i Power Pointa na poziomie zaawansowanym)

• Zdolności negocjacyjne

• Umiejętności analityczne

• Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

• Ciekawe projekty realizowane z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem

• Pracę w miłej i swobodnej atmosferze

• Rozwój umiejętności w obszarze digital marketingu

• Opiekę medyczną

Forma zatrudnienia: UoP, Hybryda, B2B, zlecenie

Benefity: Opieka medyczna

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń