Talent Partners
Młodszy Specjalista ds. Jakości (z jęz. niemieckim)

  • Data publikacji:
  • 01-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy
  • Stanowisko:
  • Tłumacz

Dla naszego Klienta - renomowanej, rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. MSJN/5704

Zapraszamy do aplikowania również Absolwentów szkół średnich lub studiów technicznych z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Najważniejsze obowiązki:

  • inicjowanie spotkań dotyczących rozwiązywania problemów jakościowych z rynku,
  • rozpatrywanie uwag i reklamacji z rynku od klienta,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • raportowanie wyników działań serwisowych u klienta,
  • organizowanie akcji specjalnych (wymiany, weryfikacje),
  • zarządzanie zwrotami klienta,
  • nadzór nad aspektem jakościowym procesu zmian.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej,
  • zdolności analityczne i chęć czynnego udziału w procesie analiz i rozwiązywania problemów jakościowych zgłaszanych przez klientów,
  • chęć pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, we współpracy z globalnymi klientami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze jakości (preferowana branża motoryzacyjna).

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia i mozliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń