Fundacja

Młodszy specjalista ds marketingu ŁODŹ , WARSZAWA

  • Data publikacji:
  • 14-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź Widzew
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Obowiązki;

  • współpraca z partnerami biznesowymi: agencje marketingowe, podwykonawcy, usługodawcy
  • współpraca z centralnymi zespołami poszczególnych marek
  • tworzenie i publikowanie atrakcyjnych treści związanych z produktami i branżą samochodową na stronach oraz w social mediach
  • uczestnictwo w sesjach zdjęciowych, planach video
  • organizacja eventów: planowanie i organizacja eventów promocyjnych, takich jak dni otwarte, prezentacje nowych modeli itp.
  • utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami
  • monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji oraz identyfikowanie nowych możliwości dla biznesu
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedaży w celu zwiększenia efektywności działań marketingowych i sprzedażowych
  • przygotowywanie ekspozycji w salonach z okazji specjalnych uroczystości (dzień kobiet, dzień dziecka, święta itp.)
  • zamawianie materiałów promocyjnych zgodnie z wytycznymi kierowników danych działów (np. wizytówki, koszulki, smyczki, długopisy itp.)
  • nadzór nad wizytówkami Google

Wymagania:

  • doświadczenie -minimum rok
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość narzędzi marketingowych i e-marketingowych
  • biegłość w obszarze prowadzenia social mediów oraz kampanii w Google
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • okres próbny w asyście specjalistów
  • kompleksową ofertę szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów

Lokalizacja Łódź -Widzew, Warszawa -Białołęka  Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnościami

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń