Rowena Sp. Z o.o.
Monter rusztowań budowlanych Layher

  • Data publikacji:
  • 20-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin-Police, Niemcy.

Rowena Sp. z o.o Agencja pracy dla każdego: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia
i Pośrednictwo pracy o numerze 9157.
Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce jaki na świeci posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku europejski.

!!!Rowena agencja pracy nie pobiera prowizji od pracownika!!!

Stanowisko:

Monter rusztowań budowlanych Layher.

Opis stanowiska.

Wymagania:

- wymagane jest doświadczenie na budowie i demontażu rusztowań budowlanych,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy,

- sumienność, uczciwość, pracowitość,

- brak nałogów.

Mile widziane: prawo jazdy kat. C, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

- po okresie próbnym umowa o pracę (wcześniej umowa zlecenie).

- możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym dla osób nie mieszkających w Szczecinie,

- zakwaterowanie w czasie kontraktu w Niemczech,

- wynagrodzenie 19 zł/h brutto- okres próbny, (w Niemczech 11euro/h brutto).

Miejsce pracy: Szczecin-Police (po okresie próbnym, możliwość wyjazdów na kontrakty do Niemiec).

Osoby zainteresowane spełniające w/w kryteria proszone są o przesłanie CV na adres mail: szczecin@rowena.pl

W tytule maila proszę podać stanowisko, na które państwo aplikują.

Tel. kontaktowy +48 734 148 496 w godz. 8.00-16.00.

Do CV proszę dołączyć poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "