SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy

.NET Developer

  • Data publikacji:
  • 16-10-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Programista .NET / C#

Zadania:

• Tworzenie aplikacji webowych backend (.net core) oraz projektowanie modeli baz danych (MSSQL / PostgreSQL / MongoDB / Redis);

• Projektowanie i tworzenie integracji pomiędzy systemami medycznymi wewnątrz organizacji oraz z usługami i systemami partnerów biznesowych;

• Uczestnictwo w projektach budowy nowych rozwiązań oraz w projektach rozwojowych istniejących systemów.

Wymagania:

• 2+ lata komercyjnego doświadczenia z technologiami:.NET Core 2.x+, ASP.net webAPI, EntityFramework / Dapper, MSSQL / PostgreSQL / MongoDB, Docker;

• Umiejętność posługiwania się narzędziami: Git, Visual Studio, Visual Studio Code, Docker, TFS 2015+;

• Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywanych w architekturze mikrousług;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienne kontakty z innymi członkami zespołu z różnych krajów.

Mile widziane:

• Doświadczenie w projektach z wykorzystaniem Apache Kafka oraz doświadczenie w Continuous Integration / Continuous Deployment (CI/CD);

• Doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu Unit Testów oraz testów integracyjnych.

Oferujemy:

• Pracę w ambitnym, doświadczonym zespole, w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;

• Udział w ciekawych międzynarodowych projektach;

• Niezbędne narzędzia pracy (komputer + 2 monitory);

• Benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system kafeteryjny);

• Elastyczne godziny pracy (7-19) oraz częściowo możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu po okresie wdrożenia).