SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów z branży finansowej poszukujemy

.NET Developer

  • Data publikacji:
  • 09-12-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Programista .NET / C#

Wymagania:

• Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe,
• NET (C#),
• ASP .NET MVC,
• MS SQL, relacyjne bazy danych,
• Entity Framework,
• HTML, JavaScript, CSS, JQuery,
• Znajomość środowiska MS Visual Studio,
• Znajomość systemu kontroli wersji MS Team Founfation Server,
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

• Dobre praktyki programowania (Wzorce projektowe, SOLID),
• Knockout.js.
Co robimy:
Zespół zajmuje się rozwojem i utrzymaniem projektów pisanych w ASP .NET MVC.

Zakres zadań:

• Aktywny udział przy projektach, implementacja i wdrażanie rozwiązań dla aplikacji webowych wykorzystywanych wewnątrz korporacji,
• Wsparcie przy analizie i projektowaniu rozwiązań.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Prywatny pakiet medyczny, ubezpieczenie,
• Lunch card,
• Karta sportowa,
• Elastyczny czas pracy,
• Platforma kafeteryjna,
• Szkolenia zew., wewn.