SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów z branży medycznej poszukujemy

.NET Developer

  • Data publikacji:
  • 18-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 8000-15000 netto b2/uop
  • Stanowisko:
  • Programista .NET / C#

Wymagania:

• Minimum 2-3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych opartych o ekosystem .NET.

• Praktyczna znajomość ASP.NET Core i przynajmniej ok. 2-letniego doświadczenia w tym zakresie.

• Bardzo dobrea znajomość języka C# (wer. 7.0)

• Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych - przynajmnie MySQL. Doświadczenie w pracy z bazami Oracle będzie Twoim atutem.

• Znajomość narzędzi i strategii testowania w środowisku ASP.NET Core.

• Doświadczenie w integracji z warstwą front-end. Znajomość HTML i JS jest mile widziana.

• Znajomość Wzorców Projektowych oraz Struktur Danych

• Doświadczenie w korzystaniu z systemu kontroli wersji Git.

• Znajomość Scrum

• Mile widziana jest również znajomość Dapper ORM.

Zadania:

• Tworzenie nowoczesnych aplikacji i serwisów odpowiedzialnych za dostarczanie usług medycznych.

• Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii.

• Tworzenie rozbudowanych interfejsów REST API.

• Utrzymanie i rozwoj struktury relacyjnych baz danych.

• Optymalizacja działania aplikacji internetowych.

• Tworzenie testów automatycznych.

• Praca w zautomatyzowanym ekosystemie Gitlab CI.

• Będziesz brać udział w całym procesie projektowania: od pierwszej koncepcji, przez proces testowania oprogramowania produkcyjnego, aż do ostatecznego wdrożenia.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie proporcjonalne do twoich kwalifikacji

• Pozytywną atmosferę w pracy - jesteśmy małą firmą i z tego powodu starannie dobieramy nowych współpracowników, aby budować spójną kulturę firmową i czuć się komfortowo w miejscu, w którym spędzamy 30% naszego życia,

• Brak nudy - tworzymy różnorodne aplikacje i serwisy z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu zawsze będziesz mógł znaleźć coś interesującego dla siebie

• Fundusz na rozwój osobisty - zawsze staramy się być na bieżąco. Czasami organizujemy szkolenia samodzielnie, a czasem po prostu w nich uczestniczymy. Jako firma wierzymy w ciągłe samodoskonalenie.

• Rozwoj swojej wiedzy z obszarów nowych technologii poprzez codzienną pracę i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

• Pracę zdalneą oraz elastyczne godzin pracy.

• Pracę w młodym i kreatywnym zespole.

• Bardzo dobry sprzętu zgodny Twoimi preferencjami (MacOS, Windows, Linux)

• Nowoczesne biuro z przyjazną atmosferą.