Poszukujemy: Office Managera

Office Manager

  • Data publikacji:
  • 02-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Wynagrodzenie:
  • ok 3500 zł netto
  • Stanowisko:
  • Manager

Firma IT Wizards.space poszukuje Office Managera

Dołącz do naszego Software House'u jako Office Manager.

Oferujemy możliwość rozwoju w wymiarze 1/4 raty na start z aspiracjami na podniesienie do pełnego wymiaru.

Stawka to ok 3500 zł netto (za pełny wymiar pracy)

Obowiązki to m.in:
Fakturowanie
Komunikacja z developerami
Praca w systemie zarządzania firmą
Rozliczanie firmy Zarządzanie social mediami
Podpisywanie umów i współprac
Zarządzanie dokumentacją firmową

Oferujemy pracę w pełni zdalną oraz elastyczne godziny.

Oczekiwania:
Angielski poziom min: B2
Mile widzenie doświadczenie na podobnych stanowiskach
Odpowiedzialność i rzetelność
Dyspozycyjność pod telefonem i mailem
Dobra komunikatywność

Zainteresowany/a? Wyślij CV na office@wizards.space i dołącz do naszego zespołu!