Talent Partners
Operator Maszyn

OPERATOR MASZYN

  • Data publikacji:
  • 15.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa maszyn i ustawianie ich parametrów,
  • nadzór jakości produkowanych części,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn.

Wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatki oraz premie do wynagrodzenia,
  • darmowe przewozy pracownicze,
  • pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń