Operator maszyn CNC

Data publikacji:
3.6.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Operator Maszyn

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – Fichtenau

Zakres obowiązków:
- samodzielne programowanie, ustawianie i obsługa tokarek oraz frezarek CNC
- sterowanie Heidenhain i Sinumeric
- korekty i zmiany narzędzi
- obróbka pojedynczych elementów i małych serii

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy profil@lupa-personal.de
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2019

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń