ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator prasy hydraulicznej

Operator prasy hydraulicznej

  • Data publikacji:
  • 28-12-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Eindhoven
  • Wynagrodzenie:
  • od 14€ do 16€ netto/h
  • Stanowisko:
  • Operator
Opis stanowiska:
  • Produkcja wielkoseryjnych części samochodowych
  • Ustawianie i ulepszanie produkcji dla maszyn do blachy
  • Praca na maszynach Muller Weingarten, Exner i Dieffenbacker
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie od 14€ do 16€ netto/h
  • Możliwość firmowego zakwaterowania w pokojach jednoosobowych
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Znajomość pomiarów, oprzyrządowania (matryc)

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444