Folga S.A.
Operator Wózka Widłowego

Data publikacji:
7.10.2020
Miejsce Pracy:
Mława
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Miejsce pracy: Mława

Wynagrodzenie: 24 zł (brutto) - umowa zlecenie
                        20 zł (brutto) - umowa o pracę

Wymagamy:

· doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,

· uprawnienia na wózki UDT,

· umiejętność organizacji pracy własnej,

· doświadczenie w pracy ze skanerem,

· gotowość do podjęcia pracy 2- zmianowej (9-21,21-9) lub
3 - zmianowej (6-14, 14-22, 22-6) - w zależności od umowy

· umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

· praca w magazynie związana z ustawianiem towaru na regałach za pomocą wózka widłowego,

· ustawianie towaru zgodnie z przyjętymi lokalizacjami regałowymi,

· należyte zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniami,

· dbałość o powierzony sprzęt,

· kontrola stanów magazynowych.

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

· wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych,

· darmowe wyżywienie,

· organizujemy kurs na operatora wózka widłowego,

· wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń