PZP-personel Sp. z o.o.
PZP personel spółka z o. o. zatrudni od zaraz

Operator wózków widłowych

Data publikacji:
21.10.2019
Miejsce Pracy:
Dolna Saksonia/ Niemcy
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Operator Wózka Widłowego

PZP personel Spółka z o.o.  (AMZ – Gruppe)  zatrudni od zaraz na stanowisk

Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki:

doświadczenie zawodowe w obsłudze wózka widłowego, spalinowego lub elektrycznego, wózka z ładowaniem czołowym, obsługa wysokich regałów, praca  z towarami ciężkimi i lekkimi, praca w hali magazynowej i na zewnątrz, prawidłowa obsługa dopasowanie i przechowywanie różnego rodzaju palet, komisjonowanie zamówień klientów. Gotowość do samodzielnej pracy w magazynie,rzetelne podejście do wykonywanej pracy, dokładność i punktualność, ziorientowanie na pracę zespołową.

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą, niemieckie zarobki i płatny urlop, dodatkowo diety i dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy i święta

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:

pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń -, opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych oraz ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, świadczenie na dzieci, bezpłatne ubranie robocze, zakwaterowanie i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

wykształcenie zawodowe kierunkowe lub doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, niezbędne uprawnienia, dokładność precyzja wykonywanej pracy, posiadanie własnego samochodu w celu zachowania niezależności mobilnej, komunikatywny j.niemiecki

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do naszego biura lub przesłania swojego CV (wraz ze zdjęciem) na adres:

elblag@pzp-personel.pl Tel 55 230 4441   www.pzp-personel.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń