PLH24hebi GmbH

Opiekunka osób starszych, Belgia, szybkie zatrudnienie

Poszukujemy opiekunki dla drobnej pacjentki, ktora porusza się na wózku i potrzebuje pomocy w codziennych aktywnościach. Pilna oferta, zatrudnienie początek kwietnia.

Zadania pracownika:

  • wparcie pacjentki w poruszaniu się, przebieraniu, pielęgnacji ciała
  • dbanie o porządek w domu, drobne zakupy
  • gotowanie posiłków, podawanie napojów, leków.

Wymagamy doświadczenia w opiece i znajomości języka francuskiego. Minimalny okres zatrudnienia to dwa miesiące, jest możliwość stałej współpracy.

Ofrujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie zdrowotne i wymagane składki w Niemczech (Deutsche Rentenversicherung), zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu, ustalony czas wolny i wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Zachęcamy też do kontaktu: 0032 477 95 12 26

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń