Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

POMOC DOMOWA I OPIEKA NAD 92-LETNIM PANEM

  • Data publikacji:
  • 15-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • HELMUTEM, NIEMCY
 GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pana Helmuta.

Miejsce zlecenia: okolice Mannheim

92-latek jest dość sprawny fizycznie, ale potrzebuje asekuracji i wsparcia. Czasami jest rozkojarzony. Ma problemy ze słuchem.

Obowiązki:

-pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, głównie gotowanie. -pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, czynnościach toaletowych. -czuwanie w nocy.   Wymagania: -doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi, -dobrej znajomość języka. -mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.   Oferujemy: -zarobki - 1200 euro netto miesięcznie -zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy -legalne zatrudnienie -pokrycie kosztów przejazdu -premię za szybki wyjazd do Niemiec -odprowadzane składki -ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00