GoWork
Poszukujemy Opiekunki do pana Gerharda, 1300 euro/miesiąc

  • Data publikacji:
  • 24-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1300 euro netto/miesiąc

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Erkheim

Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni, od 7 maja

Opis zlecenia:

Pan Gerhard ma 82 lata (165 cm, 67 kg). Po udarze porusza się na wózku. Jest mentalnie sprawny, chętnie rozmawia z Opiekunką, mimo iż ma problemy ze słuchem; jest inkontynentny (nosi pieluchomajtki). Potrzebuje pomocy przy jedzeniu, ubieraniu oraz przy utrzymaniu prawidłowej higieny ciała. Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarz.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczny mieszka sam w domu. W tej samej miejscowości mieszka jego córka z rodziną. Codziennie ktoś odwiedza seniora. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój, kuchnię i łazienkę dzieli z podopiecznym. Dostęp do Tv, radia i internetu. Opiekunka może korzystać z roweru, który znajduje się w gospodarstwie.

Obowiązki opiekuna:

- prowadzenie gospodarstwa domowego,

- robienie zakupów,

- wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach,

- pomoc przy kąpieli,

- pomoc w ubieraniu,

- zmiana pieluchomajtek,

- transfer z łóżka na wózek.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi,

- mile widziane referencje.

Zapewniamy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6825,podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

www.opiekunka.gowork.pl