Promedica24

Praca dla Opiekunki osób starszych - Bracknell

  • Data publikacji:
  • 05-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bracknell, Wielka Brytania

Data wyjazdu:2018-06-25

Okres wyjazdu: 1 miesiąc

Lokalizacja: Bracknell, Anglia

Znajomość języka:bardzo dobra

Podopieczny

82-letni Pan Grey z Bracknell. Podopieczny jest po operacji stawu biodrowego, jest osobą leżącą. Ma lekkie zaburzenia czasowo-przestrzenne.

Stan zdrowia

kłopoty ze wzrokiem

artretyzm

reumatyzm

Obowiązki opiekunki

pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych

przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety

drobne prace domowe

robienie zakupów

dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje

fizjoterapia na miejscu

w pobliżu przystanek autobusowy

wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)

Naszym opiekunkom oferujemy

Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS

Transport bezpośrednio do domu Podopiecznego

Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 516 051 318 lub osobiście w naszym oddziale w Kłodzku, plac Bolesława Chrobrego 19.