Talent Partners

Pracownik Magazynu (praca na jedną zmianę)

Data publikacji:
12.8.2019
Miejsce Pracy:
Żory
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Magazynier / Pracownik Magazynowy

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta – międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem – poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy:  Żory
Nr. Ref. PM/19

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie - jeżeli posiadasz uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym i pragniesz zdobyć praktyczne doświadczenie firma wszystkiego Cię nauczy!

  • Obsługa wózków widłowych,
  • Przyjmowanie i wydawanie komponentów,
  • Dostarczanie komponentów na produkcję,
  • Dbanie o sprawność przepływów magazynowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Motywacja i chęć do pracy,
  • Umiejętność pracy  w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP,
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie  - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Szkolenia związane ze stanowiskiem pracy oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Szereg dodatków do wynagrodzeń oraz szeroki pakiet socjalny,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Szczegóły w naszym serwisie: www.talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń