Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Pracownik ochrony, Poznań

Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Impuls Security Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pracownik ochrony

Data publikacji:
6.11.2017
Miejsce:
poznań
Kategoria:
Ochrona Osób i Mienia

miejsce pracy: Poznań oraz okolice (Tarnowo Podgórne, Wysogotowo, Komorniki, Bogucin, Janikowo)

Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną obiektu klienta

Zadania:

- kontrola ruchu na obiekcie

- regularne obchody chronionego terenu

- prowadzenie rejestru zdarzeń

Wymagania:

- niekaralność

- dyspozycyjność

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności  (warunek konieczny!)

Oferujemy:

- umowę o pracę

- regularnie wypłacane wynagrodzenie (10-tego każdego miesiąca)

- szkolenie oraz opiekę koordynatorów

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00 pod numerem telefonu:

517 574 235 lub 500 307 402