Marcin Wloch
Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko

Pracownik Produkcji

  • Data publikacji:
  • 15.10.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Ujazdówek
  • Branża:
  • Praca Fizyczna
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK GRUPY MYJĄCEJ

Do Zakładu Mięsa Drobiowego w Ujazdówku, koło Ciechanowa.

Zakres obowiązków:

- mycie i dezynfekcja pomieszczeń, urządzeń i pojemników na produkcji;

- przestrzeganie procedur mycia i dezynfekcji urządzeń i pomieszczeń produkcyjnych;

- dbałość o utrzymanie poziomu czystości i higieny oraz ich stała kontrola.

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

- dyspozycyjność

- odpowiedzialność, rzetelność, dokładność.

Oferujemy:

- stabilne i pewne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku, Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę".

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy marcin.wloch.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja Pracownik Grupy Myjącej

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń