Paula Serkowska Manpower
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji - praca tymczasowa

  • Data publikacji:
  • 25-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin
Pracownik produkcji Numer ref. PPR/037/PSE Numer AGENCJI: 412

Zadania:

  • Montaż oraz łączenie części i podzespołów
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Praca przy użyciu narzędzi ślusarskich
  • Łączenie elementów metalowych
  • Klejenie i laminowanie części lotniczych
  • Drobne prace montażowe typu skręcanie, prace ślusarskie

Oczekujemy:

  • Ukończonej szkoły średniej (zawodówka lub technikum)
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych typu suwmiarka lub mikrometr
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy (premia frekwencyjna, lojalnościowa)
  • Wszystkie nadgodziny płatne dodatkowo
  • Pakiet Manpower Premium (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na pizzerie, kina, kluby fitness, siłownie i wiele innych)
  • Płatny System Poleceń 120 zł brutto za polecenie każdej osoby do pracy**
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie
** ** Regulamin oferty dostępny u konsultanta Manpower   Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez formularz aplikacyjny: https://aplikacja.manpower.pl/?sv=4_x_x_x_x_x_x&page_typ=4&module=aplikacja&page=kandydat&typ=dodajnew&fix=1192&id_ogloszenie=49318&id_reg=62740&szata=26&relurl=mpw&reg=