Programista maszyn CNC

Data publikacji:
21.5.2019
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Programista CNC

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- programowanie, ustawianie oraz obsługa maszyn

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne/ukończony kurs
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisywaną przed wyjazdem
- opiekę polskojęzycznych dysponentów 24h/7
- stawkę godzinową z dodatkową dietą dzienną netto
- możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- płatny urlop (od 24 dni w pierwszym roku zatrudnienia)
- dodatek urlopowy i świąteczny
- odzież roboczą

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/PROG/2019

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń