Project Manager

  • Data publikacji:
  • 25-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Piekielnik
  • Stanowisko:
  • Project Manager

MK JOB to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań HR, oferująca pracowników tymczasowych i stałych.

Miejsce pracy: Piekielnik

Nasze wymagania:

- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Częściowo mobilną pracę w terenie
- Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa 6000 PLN netto + prowizja za osiągnięte wyniki
- Wsparcie zespołu rekrutacyjnego

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
- Koordynacja kandydatów,
- Realizacja założonych celów
- Monitoring potrzeb firm oraz działań konkurencji

Serdecznie zapraszamy do aplikacji poprzez portal zarabiaj.pl lub adres: rekrutacja@mkjob.pl

*Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń