Derksen Polska sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy – praca stacjonarna

Data publikacji:
11.9.2019
Miejsce Pracy:
Zabrze
Branża:
Sprzedaż / Handel
Stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient – dystrybutor łożysk i jego elementów - poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

- sprzedaż elementów do łożysk (kulki, igły, wałki);

- pozyskiwanie klientów;

- tworzenie wycen, fakturowanie;

- praca z bazą danych;

- spotkania osobiste z nowymi i stałymi klientami.

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- stawkę podstawową na okresie próbnym 4000 zł brutto + premia od obrotu;

- zwiększenie stawki po okresie próbnym;

- pracę stacjonarną od 8 do 16.

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego;

- mile widziana znajomość innego języka obcego (np. włoskiego);

- doświadczenie w sprzedaży/pracy z klientem;

- mile widziane wykształcenie techniczne.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 517 491 676.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń