Serwisant Maszyn Wirujących

Data publikacji:
19.2.2021
Miejsce Pracy:
Gliwice
Branża:
Inżynieria / Technika / Serwis
Stanowisko:
Serwisant

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy z technologicznej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. SMW/0401

Najważniejsze obowiązki:

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w firmach przemysłowych na terenie Polski,
  • realizacja prac serwisowych (wyszukiwanie i usuwanie usterek elektrycznych i mechanicznych, wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy pomiarów parametrów maszyny),
  • wykonywanie remontów maszyn,
  • pierwsze uruchomienia maszyn, okresowe przeglądy maszyn,
  • przeprowadzanie testów końcowych,
  • doradztwo techniczno-serwisowe dla klientów,
  • sporządzanie wycen naprawy, prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu naprawy,
  • rozliczanie reklamacji gwarancyjnych z producentem.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym,
  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - jako serwisant maszyn wirujących, np. dmuchaw, sprężarek itp.,
  • praktyczna wiedza i doświadczenie w obszarze mechaniki,
  • przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu elektryki,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • umiejętność samodzielnego, efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność organizowania swojej pracy,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, renomowanej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • bardzo dobre wynagrodzenie i warunki pracy,
  • pełne wyposażenie serwisowe i serwisowy samochód służbowy,
  • premie i dodatkowe benefity (np. opieka medyczna),
  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń