Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Talent Partners
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz - Mechanik Utrzymania Ruchu

Data publikacji:
11.3.2019
Miejsce Pracy:
Żory
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SM/4003

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie bieżących awarii z zakresu mechaniki,
  • wykonywanie przeglądów form oraz narzędzi produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami,
  • samodzielność i chęć do pracy.

Mile widziane:

  • umiejętności ślusarskie (ciecie, szlifowanie).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwości rozwoju zawodowego.