Diwa Personalservice Agencja Pracy sp. z o.o.

Spawacz MAG/TIG (K/M)

Data publikacji:
30.8.2019
Miejsce Pracy:
Waldkraiburg
Wynagrodzenie:
2000-2200 Euro netto
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Pracownik fizyczny

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM PRZEZ CAŁY ROK NA HALI BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE!

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w branży spawalniczej jako: Spawacz MIG/TIG przy spawaniu poręczy, płotów, konstrukcji stalowych.

WYNAGRODZENIE:

  • 2000-2200 €  netto przy 168 godzinowym  wymiarze czasu pracy,
  • Stawka 11.50 Euro brutto/h ,
  • Dieta w wysokości 20 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • Po przepracowaniu miesiąca dieta wzrasta do 30 Euro netto za każdy przepracowany dzień

CZAS PRACY:

  • Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową,
  • Umowa na czas nieokreślony

ZADANIA:

  • Spawanie poręczy, płotów, konstrukcji stalowych,
  • Kontrola spawów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności spawania metodą MAG 135/ TIG 141,
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG 135/ TIG 141,
  • Posiadania prawa jazdy i samochodu,
  • Znajomości języka niemieckiego,

OFERUJEMY:

  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,
  • Praca w systemie jednozmianowym

MIEJSCE PRACY:

  • Okolicy Waldkraiburg/ Bawaria/ Niemcy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: tischbierek@diwa-personalservice.pl

 lub o kontakt telefoniczny do prowadzącego ofertę Michała Tischbierek :  887 029 961.

Nr. Cert. 6760

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń