KLAVER Sp. z o.o.
SPAWACZ Mig MAG – BELGIA

Dla belgijskiej firmy specjalizującej się budowie, naprawie i konserwacji przyczep poszukujemy wszechstronnego mechanika – spawacza.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki i spawalnictwa

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziane doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi

Zakres obowiązków:

  • spawanie różnych konstrukcji
  • naprawa kontenerów morskich
  • dobieranie odpowiednich parametrów spawania
  • dbanie o porządek i porządek w miejscu pracy.
  • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
  • umiejętność czytania planów
  • przygotowanie powierzchni do spawania
  • sprawdzenie jakości wykonanego spaw

Oferujemy:

- pracę w godz. 8:00 – 16:30 z półgodzinna przerwą

- możliwość pracy w nadgodzinach

Zainteresowany? Zadzwoń!!

Dominika +48 570 901 033

Kamila: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku