Dla naszego Klienta - Producenta armatury przemysłowej

Specjalista ds. handlowych

  • Data publikacji:
  • 06-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Pruszków
  • Wynagrodzenie:
  • 6500 - 7000 brutto
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zakres zadań:
- Bieżąca obsługa klienta krajowego,
- Realizacja zamówień,
- Współpraca z Przedstawicielem Regionalnym
- Przygotowywanie ofert,
- Współpraca z dostawcami.

Wymagania:
- Język angielski (komunikatywny w mowie i piśmie),
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- Doświadczenie w pracy z klientem,
- Znajomość pakietu MS office,
- Dokładność, rzetelność i systematyczność, dynamika w działaniu
- Zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja,
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- Doskonała organizacja pracy i zdolność ustalania priorytetów.

Oferujemy:
-Umowa o pracę na pełen etat,
- Kameralny dynamiczny zespół, przyjazne środowisko pracy,
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
- Wsparcie doświadczonych współpracowników,
- Pakiet benefitów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń